Recenzje

Recenzje i opisy najnowszych gier

Akcja

Resident Evil 6 Recenzja

Resident Evil 6 to szósta odsłona popularnego cyklu przygodowych gier akcji w konwencji survival horroru. 10 lat po wydarzeniach w Raccoon City, prezydent USA decyduje się ujawnić prawdę na ich temat i ostrzec przed atakami bioterrorystycznymi. On sam również staje się ofiarą jednego z nich. W obliczu nowego zagrożenia Leon Kennedy i Chris Redfield, czyli bohaterowie poprzednich odsłon serii rozwijanej przez firmę Capcom, decydują się połączyć siły.

 

Resident Evil 6 Recenzja

Resident Evil 6 Recenzja

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Resident Evil 6 Recenzja PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Resident Evil 6 Recenzja.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Resident Evil 6 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Recenzja do Resident Evil 6 stworzony został przez team Recenzja4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

Screeny aplikacji Resident Evil 6 Recenzja

 

Resident Evil 6 Recenzja pc

Pobierz  Resident Evil 6 Recenzja

]Nazwa aplikacji: Resident Evil 6 Recenzja
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

download_button

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *