Menu

Resident Evil 6 Crack

Resident Evil 6 to szósta odsłona popularnego cyklu przygodowych gier akcji w konwencji survival horroru. 10 lat po wydarzeniach w Raccoon City, prezydent USA decyduje się ujawnić prawdę na ich temat i ostrzec przed atakami bioterrorystycznymi. On sam również staje się ofiarą jednego z nich. W obliczu nowego zagrożenia Leon Kennedy i Chris Redfield, czyli bohaterowie poprzednich odsłon serii rozwijanej przez firmę Capcom, decydują się połączyć siły.

 

Resident Evil 6 Crack

Resident Evil 6 Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Resident Evil 6 Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Resident Evil 6 Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Resident Evil 6 została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Resident Evil 6 stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

Screeny aplikacji Resident Evil 6 Crack

 

Resident Evil 6 Crack pc

Pobierz  Resident Evil 6 Crack

]Nazwa aplikacji: Resident Evil 6 Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

 

download_button

No comments

Dodaj komentarz