Menu

Resident Evil Revelations 2 Crack – Download

Kolejna odsłona serii Resident Evil, tym razem będąca kontynuacją ciepło przyjętego Resident Evil: Revelations z 2012 roku. Akcja produkcji rozgrywa się w zupełnie nowej lokacji, w której walczymy z hordami zombie. W produkcji nie występują główni bohaterowie jedynki – Jill Valentine i Chris Redfield.

 

Resident Evil Revelations 2 Crack

Resident Evil Revelations 2 Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Resident Evil Revelations 2 Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Resident Evil Revelations 2 Crack.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Don’t Starve została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Resident Evil Revelations 2 stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Resident Evil Revelations 2 Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Resident Evil Revelations 2 Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Resident Evil Revelations 2 Crack

 

Resident Evil Revelations 2 Crack pc

Resident Evil Revelations 2 Crack chomikuj

Resident Evil Revelations 2 Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Resident Evil Revelations 2 Crack

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Resident Evil Revelations 2 Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]

 

No comments

Dodaj komentarz

znajdz crack

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages