Menu

Rocket League Crack

Kontynuacja gry Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars, w której drużyny złożone z futurystycznych pojazdów o napędzie rakietowym, rywalizują ze sobą w nietypowej odmianie piłki nożnej. Autorzy oddali do dyspozycji graczy zupełnie nowe areny i samochody, a także ponad 100 rozmaitych modyfikacji, które wykorzystać możemy w grze z komputerem, bądź pojedynkach multiplayer. Rocket League oferuje także ulepszoną fizykę i dynamikę rozgrywki, a także znacznie lepszą oprawę graficzną.

 

Rocket League Crack

Rocket League Crack

Nowa odsłona starej gry – niby to tylko piłka ale jaka! Rocket League to z pozoru proste połączenie motoryzacji i piłki nożnej, lecz tak naprawdę jest to futurystyczna wizja, w której samochody to gracze, a umieszczenie piłki w bramce wymaga naprawdę karkołomnych ewolucji. Gra ta jeszcze przed swoją premierą podgrzewa do czerwoności oczekiwania graczy. Generalnie na podstawie BETA wersji większość graczy ocenia grę pozytywnie, jednak padają też głosy, iż tytuł może się dość szybko znudzić.

Jak sobie poradzić z tym problemem? Warto sięgnąć po mniej legalną wersję i się o tym przekonać. Pobierając Roceket League crack do niej winien znajdować się w dołączonym folderze. Jeśli jednak pobraliście wersje w której nie ma crack-a, to wiele serwisów, chociażby chomikuj. Jeśli zaś poruszacie się po anglojęzycznych serwisach i nie wiecie gdzie może znajdować się ów crack skidrow to serwis na którym z pewnością odnajdziecie go również jako pojedynczy plik. Generalnie sięgając po piracką wersję Rocket League crack najlepiej jakby wyszedł spod ręki kogoś znanego w branży, chociażby grupy 3dm. Wówczas macie niejako pewność, że jakość tego oprogramowania będzie odpowiednia i nie będziecie musieli generować keygen-a po raz setny by w końcu trafić na odpowiedni klucz do gry. Ogólnie wchodząc w tę grę w wersji pirackiej mamy to szczęście, że jeśli rozgrywka nie wciągnie nas, lub też znudzi się nam po kilku godzinach, co ponoć się zdarza, możemy po prostu wykasować ten tytuł nie ponosząc żadnych kosztów. Pomijając oczywiście ubytek w transferze danych jeśli ten mamy w formie limitowanej. Oczywiście jeśli tytuł przypadnie nam do gustu możemy sięgnąć również po legalny nośnik, nic wówczas nie będzie stało na przeszkodzie. Generalnie gry typu Rocket League mają to do siebie, że jednych wciągają na godzinę, a innych na lata i trzeba się o tym samemu przekonać, by móc powiedzieć w której my akurat grupie się znajdujemy. Są bowiem ludzie, którzy po prostu lubią od czasu do czasu sięgać do takich tytułów.

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy Rocket League Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Rocket League Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Rocket League została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Crack do Rocket League stworzony został przez team Crack4You, jest w pełni darmowy, przeznaczony dla użytkowników naszej strony. Zakazane jest czerpanie z niego jakichkolwiek korzyści materialnych.

 

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Rocket League Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Rocket League Crack chomikuj

hosting-serverHosting Rocket Host, gdzie przechowywane są nasze cracki daje nam pełną gwarancję, że nasze pliki nigdy nie zostaną z niego ufunięte. Z tego względu jest on specjalnie zabezpieczony weryfikacją użytkownika, aby nie można było wielokrotnie pobierać tego samego pliku przez jedną osobę. Dlatego zdarza się, że czasami należy podać nr telefonu w celu  weryfikacji, tak jak wpominaliśmy jest to tylko zabezpieczenie i jest to w pełni darmowe.

screen hack

 

Screeny aplikacji Rocket League Crack

 

Rocket League Crack pc

Rocket League Crack chomikuj

Rocket League Crack skidrow

 

download

 

Pobierz Rocket League Crack

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Rocket League Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
Crack Download

3 comments

  1. Devilek14 pisze:

    Crack działa, można pobierać

  2. czapaj pisze:

    Crack dziala bez problemu 🙂

  3. Skrodek pisze:

    Wielki szacunek dla team’u, ktory wydal tego crack’a

Dodaj komentarz