Menu

SUPERHOT Crack – Download PC

SUPERHOT Przygotowana przez łódzkie studio Blue Brick nietypowa strzelanina FPP, której pierwotna wersja wykonana została wyłącznie w tydzień na potrzeby konkursu 7DFPS 2013. Gra w SUPERHOT liczy na eliminowaniu przeciwników w pozostałych sterylnych pomieszczeniach, w jakich czas trwa dopiero to, jak się poruszamy. Całość zawiera się a nie na indywidualnym strzelaniu, ale umiejętnemu wykorzystywaniu trzymającego się czasu, dzięki jakiemu umiemy unikać wystrzelonych w bliską stronę pocisków, jednocześnie dokładnie badając w górę kolejnego przeciwnika. Zabawę rozpoczynamy pozbawieni jakiejkolwiek broni, przecież w obrocie rozgrywki kupujemy ją z tworzyw zabitych wrogów. Ilość amunicji stanowi przecież pewnie ograniczona, oraz sam celny strzał potrafi nas zabić i zmusić do powstania rozrywki z początku. Produkcja wykonana stała w minimalistycznej oprawie graficznej, w jakiej decydują odcienie bieli, kontrastujące z czerwienią przeciwników oraz smug wystrzelonych pocisków.

SUPERHOT Crack

Przedstawiamy dla Was SUPERHOT Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy SUPERHOT Crack.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra SUPERHOT została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania SUPERHOT Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz SUPERHOT Crack chomikuj
Screeny aplikacji SUPERHOT Crack
SUPERHOT crack

SUPERHOT Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: SUPERHOT Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
[stextbox id=’download’ bcolor=’faf7f7′ bgcolor=’e3dada’ bgcolorto=’f5f5f5′]Crack download[/stextbox]

No comments

Dodaj komentarz

znajdz crack

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages