Menu

The Crew Crack

Ambicją organizatorów było razem z hasłem reklamowym gry aby gracze wcale nie ścigali się sami. The Crew wyróżnia się całkiem łatwej formie oprawą audiowizualną. Uwagę przykuwają przede każdym odpowiednio odwzorowane modele posiadanych pojazdów i dużo urozmaicone otoczenie tras, na jakich wiodą się zmagania kierowców. Więc wielki ucisk na obecność rozbudowanych funkcji społecznościowych, dających na stopniowe przechodzenie pomiędzy trybem jedno- i wieloosobowym.


The Crew oferuje szereg wariantów rozgrywki przewidzianych m.in. do konkurencji osobistej i drużynowej ze kolegami, bądź losowo dobranymi graczami. Samą spośród najistotniejszych wartości muzyki jest szeroki świat – twórcy zaoferowali nam około 5000 mil kwadratowych terenu wyszukanego w USA, pozostawionego do ogólnej eksploracji i zrealizowanego dużymi atrakcjami: oczekują na nas setki misji, konkursów i działań. Elementem składowym tej realizacji istnieje i kampania fabularna oferująca około 10 godzin rozgrywki – w jej trakcie swój bohater przemierzy całe Okresy Skupione, mając wkład w ładnych pracach związanych prosto z akcją. Pewnym spośród modułów sztuki jest zwiększony system modyfikowania samochodów. Gracze mogą realizować szereg kolei nie zaledwie w aspekcie nadwozia, lecz ponadto w parametrach technicznych, zapewniając pojazdowi jeszcze doskonalsze osiągi, konieczne do dalszej rozgrywki w sztuce. Pomimo typowo zręcznościowej rozgrywki – twórcy postarali się o zróżnicowany model jazdy dla wszystkiej grupie samochodu również o łatwy możliwość wykonywania dla amatorów graczy.

9 comments

 1. Typer pisze:

  Gry inne zawiodly, ten dziala, POLECAM

 2. peryt pisze:

  ja je*** ale sie naszukalem zanim trafilem na ta strone z crackiem, wszystkie poprzednie strony jakie sprawdzalem to fejki, stracilem juz nadzieje, a tu prosze, niespodzianka xD

 3. Ramos pisze:

  5/5 ocena jak najbardziej zasluzona 🙂

 4. bartek pisze:

  wiecej takich stron

 5. Ruda pisze:

  Testowal to juz ktos ? Bardzo potrzebuje tego cracka. Prosze o szybka odpowiedz

 6. Almaszy pisze:

  fajnie, sciagnalem ta gre z pirata, ale nigdzie nie moglem znalezc dzialajacego crack’a

 7. Parolson pisze:

  Ten Crack do The Crew działa bez problemu

 8. ;-; pisze:

  Proszę gdzie jest te pobieranie jak mam jakieś pobieranie to pisze :
  Not Found

  The requested URL /adcd5753d6/da0d6b23bd was not found on this server.
  Apache/2.2.16 (Debian) Server at rocket-host.eu Port 80
  Weźcie mi to wyślijcie na E mail pls.

 9. admin pisze:

  Link do pobrania został już zaktualizowany, przepraszamy za problemy.

Dodaj komentarz