Recenzje

Recenzje i opisy najnowszych gier

Symulatory

The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja

The Sims 4: Witaj w Pracy to dodatek do gry The Sims 4 wyprodukowany przez zespół Maxis (twórcy „podstawki”), który skupia się na tytułowej pracy. Deweloperzy zatroszczyli się przede wszystkim o trzy nowe kariery zawodowe – lekarską, policyjną oraz naukową. W pierwszym przypadku Simowie mogą zostać lekarzami i odbierać porody, przeprowadzać rutynowe badania oraz operacje ratujące życie. W drugim wcielają się w kadetów policyjnych, na których czeka emocjonująca kariera, zwieńczona objęciem stołka komendanta. Natomiast w trzecim przypadku wirtualni ludzie mogą zostać naukowcami, trudniącymi się wynajdywaniem rozmaitych urządzeń.

 

The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja

The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja

Przedstawiamy dla Was The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra The Sims 4 Witaj w Pracy została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Na naszej stronie możecie też pobrać Sims 4 Recenzja tutaj.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja

 

The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja pc

The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja chomikuj

The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja skidrow

 

download

 

Pobierz The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: The Sims 4 Witaj w Pracy Recenzja
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
Recenzja Download

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *