Menu

The Sims 4 Witaj w Pracy Crack

The Sims 4: Witaj w Pracy to dodatek do gry The Sims 4 wyprodukowany przez zespół Maxis (twórcy „podstawki”), który skupia się na tytułowej pracy. Deweloperzy zatroszczyli się przede wszystkim o trzy nowe kariery zawodowe – lekarską, policyjną oraz naukową. W pierwszym przypadku Simowie mogą zostać lekarzami i odbierać porody, przeprowadzać rutynowe badania oraz operacje ratujące życie. W drugim wcielają się w kadetów policyjnych, na których czeka emocjonująca kariera, zwieńczona objęciem stołka komendanta. Natomiast w trzecim przypadku wirtualni ludzie mogą zostać naukowcami, trudniącymi się wynajdywaniem rozmaitych urządzeń.

 

The Sims 4 Witaj w Pracy Crack

The Sims 4 Witaj w Pracy Crack

Przedstawiamy dla Was The Sims 4 Witaj w Pracy Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy The Sims 4 Witaj w Pracy Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra The Sims 4 Witaj w Pracy została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

Na naszej stronie możecie też pobrać Sims 4 Crack tutaj.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Sims 4 Witaj w Pracy Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz The Sims 4 Witaj w Pracy Crack chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji The Sims 4 Witaj w Pracy Crack

 

The Sims 4 Witaj w Pracy Crack pc

The Sims 4 Witaj w Pracy Crack chomikuj

The Sims 4 Witaj w Pracy Crack skidrow

 

download

 

Pobierz The Sims 4 Witaj w Pracy Crack

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: The Sims 4 Witaj w Pracy Crack
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
Crack Download

2 comments

  1. Ramzes pisze:

    Polecam, sciagnalem, przetestowalem i dziala

  2. piotr pisze:

    orientuje sie ktos kiedy wyszedl ten crack?

Dodaj komentarz