Menu

The Witness Crack

The Witness jest grą przygodową z elementami logicznymi autorstwa Jonathana Blowa i jego studia deweloperskiego Number None. Akcja gry osadzona została na zagadkowej wyspie, z które nieoczekiwanie zniknęli wszyscy ludzie. The Witness Spolszczenie tutaj. Eksplorując opustoszałe lokacje gracze starają się ustalić przebieg zdarzeń rozwiązując przy tym szereg zagadek i odnajdując sprytnie ukryte wskazówki.

The Witness Crack

Przedstawiamy dla Was w  pełni działający oraz darmowy The Witness Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy The Witness Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra The Witness została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.Akcja gry zaprezentowana przetrwała w obrazu FPP, a rozgrywka przechowuje się na eksploracji (pieszo bądź łodzią) kolejnych zakamarków wyspy, odnajdywaniu rozmaitych pomocy i likwidowaniu napotkanych zagadek logicznych, pozwalających np. na zwolnienie mostu, aktywowanie jakiegoś zespołu lub zaczęcie zamkniętych drzwi. Też kiedy we wspomnianych zabawach z linii Myst, wręczony na podstawie PC Windows The Witness chce z gracza przede każdym jasnego myślenia, jednakże nie tylko. Podczas eksploracji wyspy musimy objawić się niezwykłą cierpliwością, inteligencją oraz sprawnością składania w pełnia pozornie niepowiązanych elementów fabularnej układanki. Dużo czynności ujmuje tutaj bowiem swoje ukryte znaczenie, a pierwsze symbole, pomoce i ruchy, pozwalające pchnąć akcję zabawy do początku, zostały bardzo sprytnie ukryte w otaczającym gracza środowisku. Zabawę utrudnia fakt, iż w atrakcji nie przewidziano żadnych form pomoce, no dlatego podczas gry polegać możemy ale i zdecydowanie na sobie.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania The Witness Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.
Screeny aplikacji The Witness Crack
The Witness Crack

The Witness Crack Pobierz

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: The Witness Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
[stextbox id=’download’ bcolor=’faf7f7′ bgcolor=’e3dada’ bgcolorto=’f5f5f5′]Crack download[/stextbox]

No comments

Dodaj komentarz