Menu

Unravel Crack

Unravel to zręcznościowa gra platformowa, wyprodukowana we pomocy studia Coldwood Interactive z koncernem Electronic Arts. W realizacji dodajemy się w linię wykonanego z włóczki bohatera imieniem Yarny, który jeździ inspirowane krajobrazami Skandynawii lokacje w badaniu śladów dawno zaginionej rodziny. Unravel Spolszczenie pobierz tutaj. W trakcie zabawy przenosi nas masa zróżnicowanych przygód, podczas jakich staramy się uniknąć zamoczenia przez wodę, wykorzystując unikalne części naszego bohatera. Yarny potrafi gdyż wiązać się do bogatych czynników środowiska, pisząc w ów rozwiązanie tabletka na rysunek mostu, bądź przedostawać się przez rzekę, wykorzystując dryfujące po niej materiały i złapane ryby w siły napędu. Gra odróżnia się w cali trójwymiarową i wysoce efektowną oprawą graficzną. Sama gra, też gdy w znanym uruchomiona została lecz w stronie, no dlatego podczas uroczystości przenosimy się jedynie po z władzy określonych ścieżkach.

Unravel Crack

Przedstawiamy dla Was Unravel Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Unravel Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Unravel została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą. Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Unravel Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie.
Screeny aplikacji Unravel Crack
Unravel crack

Unravel Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Unravel Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
[stextbox id=’download’]Download Unravel Crack Chomikuj[/stextbox]

No comments

Dodaj komentarz