Menu

Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack

Dzięki „Krwi i Winu” możemy po raz kolejny wcielić się w Geralta z Rivii. Jest to drugie już rozszerzenie do trzeciej odsłony naszej rodzimej perełki. Rozszerzenie to wydłuża grę o paręnaście godzin rozgrywki. Gra będzie toczyła się w zupełnie nowej okolicy – Toussaint i będzie miała silnego antagonistę. Ludzie z CD Projekt nie zdradzają wielu informacji. Mówią jedynie, że Geralt uda się na ziemie nieskalane wojną, beztroskie i pełne rycerskich turniejów, lecz skrywające mroczną tajemnicę pradawną i krwawą. Brzmi ciekawie. „Krew i Wino” zawierać będzie nowy sprzęt i nowych wrogów oraz nowe postacie, a także takie, za którymi tęskniliśmy. CD Projekt obiecuje także, że dodatek został stworzony z najwyższą dbałością o detale i ogólną jakość.

Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack

Tytuł ma zaoferować graczom około dwudziestu godzin rozgrywki, czyli dwa razy tyle, ile dawał dodatek z października zeszłego roku – „Hearts of Stone.” Co ciekawe, CD Projekt w przeszłości krytykował płatne dodatki typu DLC, ale Marcin Iwiński stwierdził, że „Hearts of Stone” i „Blood and Wine” są na tyle poważnymi dodatkami, że mogą one pod względem jakości rywalizować z wieloma autonomicznymi grami. Pamięta bowiem czasy, gdy dodatki oferowały sensowny content i chciałby te czasy przywrócić, oferując właśnie rozbudowane dodatki, które mogą położyć na łopatki niejedną grę, co sprawiłoby, że wydane pieniądze byłyby inwestycją, a nie wywaleniem środków w błoto. Na tej stronie masz Wiedźmin 3 Spolszczenie.

„Wiedźmin” jest chyba naszym najpopularniejszym towarem eksportowym. To niesamowicie dopracowana seria, która zdobyła ogromną ilość zagranicznych nagród. Jest jednak nie tylko powodem do narodowej dumy, lecz także źródłem doskonałej rozgrywki na wiele, wiele godzin. Nic dziwnego, że większość graczy, która zasmakowała już tej wspaniałej gry, z utęsknieniem oczekuje na to, aż na rynku pojawi się „Krew i Wino”, co będzie miało miejsce najprawdopodobniej w czerwcu tego roku. Nic dziwnego. Dodatkowe dwadzieścia godzin gry w przypadku „Wiedźmina” to przecież nie lada kąsek dla amatorów serii.

Przedstawiamy dla Was Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack.exe i klikamy „NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Wiedźmin 3 Krew i Wino została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.
Wszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal.
Nasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack chomikuj
Screeny aplikacji Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack
Wiedźmin 3 Krew i Wino crack

Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack Pobierz

Nazwa aplikacji: Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski
[stextbox id=’download’]Download Wiedźmin 3 Krew i Wino Crack Chomikuj[/stextbox]

No comments

Dodaj komentarz