Recenzje

Recenzje i opisy najnowszych gier

RPG

Witcher 3 Wild Hunt Recenzja

Wiedźmin 3: Dziki Gon to opracowana przez zespół CD Projekt RED gra cRPG. Ponownie wcielamy się w Geralta z Rivii, ale tym razem akcja osadzona jest w świecie o otwartej strukturze. Autorzy gruntownie przebudowali mechanikę walki, zaoferowali nowi silnik oraz położyli znacznie większy nacisk na zadania poboczne.

 

Witcher 3 Wild Hunt Recenzja

Witcher 3 Wild Hunt Recenzja

Przedstawiamy dla Was Witcher 3 Wild Hunt Recenzja PC. Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Witcher 3 Wild Hunt Recenzja.exe i klikamy “NEXT”. Następnie wybieramy ścieżkę do folderu gdzie zainstalowana jest gra, po czym zatwierdzamy. Czekamy aż aplikacja podmieni pliki naszej gry, to może potrwać kilka minut. Po zakończeniu wyskoczy nowe okienko z komunikatem, że gra Witcher 3 Wild Hunt została prawidłowo scrackowana, wtedy możemy uruchomić plik .exe i cieszyć się grą.

vifreeWszystkie pliki znajdujące się na stronie są dokładnie sprawdzane przed wstawieniem i nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Witcher 3 Wild Hunt Recenzja.exe przez jeden z najpopularniejszych antywirusów internetowych – VirusTotal:

virus total

chomikujNasze cracki i  keygeny do gier oraz programów udostępniamy również w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Witcher 3 Wild Hunt Recenzja chomikuj

screen hack

 

Screeny aplikacji Witcher 3 Wild Hunt Recenzja

 

Witcher 3 Wild Hunt Recenzja pc

Witcher 3 Wild Hunt Recenzja chomikuj

Witcher 3 Wild Hunt Recenzja skidrow

 

download

 

Pobierz Witcher 3 Wild Hunt Recenzja

 

 

[stextbox id=”info”]Nazwa aplikacji: Witcher 3 Wild Hunt Recenzja
Rozmiar: 8.1 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski[/stextbox]
[stextbox id=’download’]Download Witcher 3 Wild Hunt Recenzja Chomikuj[/stextbox]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *