Menu

Wolfenstein 2 The New Colossus Crack

Wolfenstein 2 The New Colossus Crack link znajdziesz na końcu postu. Tutaj znajdziesz Wolfenstein 2 The New Colossus Spolszczenie.

Wolfenstein 2 The New Colossus Crack

Akcja Wolfenstein II: The New Colossus uruchamia się w 1961 roku, bezpośrednio po wydarzeniach wyrażonych w minionej akcje serii, noszącej podtytuł The New Order. Wybudzony ze śpiączki również jego ukochane wchodzą na plac zdobytych przez nazistów Stanów Połączonych. Z opinie na terror, jaki Niemcy rybą w Ameryce, bohaterze nie jest nic nowego, jak jeszcze wziąć za tłumacz a powstać do rywalizacje z agresorem. Na bogactwo oraz jego świta nie są sami – wspomagają im póz. Horton oraz Grace, czyli liderzy miejscowych ognisk ruchu oporu. Należy zauważyć, że również jak wcześniejsza zabawa z zestawie, opisywana pozycja prezentuje alternatywną wersję historii, w jakiej Niemcom udało się stworzyć również skorzystać na miejscu bitwy Wunderwaffe – cudowną broń, która dała im powodzenie w II wojnie światowej.
Screeny aplikacji Crack Wolfenstein 2 The New Colossus
Wolfenstein 2 The New Colossus crack
Link do pobrania crack’a znajduje się na końcu artykułu. Po ściągnięciu uruchamiamy Wolfenstein 2 The New Colossus Crack i klikamy „NEXT”. Mechanika Gra w opublikowanym na podstawie PC Windows Wolfenstein II: The New Colossus opiera się na prawie identycznym schemacie, kiedy posiadało wtedy zajęcie w przykładzie poprzednika. W odleglejszym etapu filarem gry jest okazja – przebywamy na niej wiele czasu, przemierzając dość szerokie etapy (odwiedzamy między innymi Roswell, Manhattan również Aktualny Orlean) oraz przygotowując inne punkty misji. Wśród przeciwników siedzących na trasie Blazkowicza pojawiają się zarówno żołnierze piechoty, kiedy także uzbrojone po zęby retrofuturystyczne roboty, w ostatnim słynne machiny bojowe. Główny bohater w starciach robi zysk z zwiększonego arsenału. Wśród przydatnych narzędzi mordu pojawia się nie tylko świetna broń palna (pistolety, karabiny maszynowe), pomagaj także bardziej interesujące giwery pokroju Laserkraftwerka (strzelającego promieniem lasera odpowiedniego do dezintegracji oponentów) oraz Dieselkraftwerka (czyli napędzanego paliwem granatnika umożliwiającego jednoczesną eliminację wszystkich rodzin adwersarzy). W odleglejszym czasie nic nie występuje na granicy, by siać zniszczenie, prowadząc ostrzał z dwóch sztuk broni jednocześnie – lub inaczej, skradać się i wybierać nazistów po cichu. Warto zapisać, że ojcowie w odleglejszym etapie zastępują automatyczną regenerację zdrowia oldskulowym zbieraniem apteczek i segmentów pancerza. Równie oldskulowe są znajdźki, które poukrywano na rozmiarach w dawkach hurtowych.

Wolfenstein 2 The New Colossus Crack Download

Nazwa aplikacji: Crack do Wolfenstein 2 The New Colossus
Rozmiar: 10.2 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Angielski

No comments

Dodaj komentarz